Новини

ROG SEASON! ВОСЬМИЙ СЕЗОН ЛІГИ КОЛО

Кіберспортивна ліга KOLO об'єднує оffline простір кіберспортивних арен та анонсує новий турнірний сезон за підтримки бренду Republic of Gamers та Федерації Кіберспорту України з рекордним призовим фондом 300 000 гривень у призах.

ROG SEASON від KOLO LEAGUE включатиме 4 дисципліни:

CS:GO 5X5 - 110 000 гривень у призах;

FORTNITE SOLO CUP - 20 000 гривень у призах;

DOTA 2 5x5 - 105 000 гривень у призах;

CS:GO 2x2 WINGMAN - 65 000 гривень у призах.

В кожній з дисциплін (окрім турніру з FORTNITE) буде 4 кваліфікації, як з клубів ліги КОЛО, так і з будь-якого куточка України, з можливістю виграти квоту до великого гранд-фіналу.

LOCAL кваліфікації - проходитимуть у клубах партнерів ліги КОЛО, учасники сплачують лише ігровий час за тарифами обраної арени/клубу, члени команди можуть знаходитись у різних аренах/клубах ліги. Обирай свою локальну точку кваліфікації:

м. Київ:

CYBERION River Mall - Дніпровська Набережна, 12

CYBERION Likohrad - вул. Юлії Здановської, 46/1 (колишня вул. Ломоносова)

м.Ужгород:

CYBERION City - вул. Августина Волошина, 2А

м. Дніпро:

TRAFFIC - просспект Олекандра Поля, 17

м. Кривий Ріг:

TRAFFIC - просп. Гагаріна, 8

TRAFFIC - просп. 200-річчя Кривого Рогу , 7А

TRAFFIC - 5й Зарічний, 8А

TRAFFIC - вул. Свято-Миколаївська, 52

ONLINE кваліфікації - проходитимуть з будь-якого місця України на платформі FACEIT. Посилання на турнір будуть додані ближче до дати проведення турнірів.
Republic of Gamers (ROG) (додати посилання:) – суббренд ASUS, під яким створюються найкращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році та на сьогоднішній день пропонує лінійку інноваційних продуктів, відомих своєю якістю й продуктивністю, включно з материнськими платами, відеокартами, ноутбуками, настільними ПК, моніторами, аудіообладнанням, маршрутизаторами та периферійними пристроями. ROG також бере участь і спонсорує найбільші кіберспортивні змагання. Пристрої лінійки ROG установили велику кількість рекордів у сфері оверклокінга в різних країнах і залишаються надійним і визнаним вибором геймерів та ентузіастів з усього світу. Дізнатися більше можна на сайті за цим посиланням.