Не обійшлося без тривоги, це вже, на жаль, невід'ємний атрибут нашого життя, але навіть тут не обійшлося без позитиву, це зайвий раз нагадало всім присутнім, що не зважаючи ні на що саме зараз, доки хтось боїться - ми обираємо діяти.
Під кінець виставки ми вже мали потенційних партнерів заряджених увійти у нову справу, а вже сьогодні навіть один підписаний договір про відкриття нового клубу у Києві! Цей день відповів на головне питання, чи є інтерес до нашої справи, тепер ми точно знаємо - є. Скоро ми опублікуємо ще більше гарних новин, а поки ми приступаємо до підбору нової локації для нашого партнера.
До зустрічі у CYBERION!