Новини

ВИСТАВКА ФРАНШИЗ Franch Space

Вчора ми взяли участь в виставці франшиз Franch Space, захід проходив у Львові і не зважаючи на військовий стан зібрав велику кількість відвідувачів. Як ми і очікували наша франшиза зацікавила багатьох діючих і потенційних підприємців своєю унікальністю, адже такого бізнесу в Україні надзвичайно мало. Мі зіткнулися с тим, що більшість відвідувачів нашого стенду навіть не одразу розуміли "про що" наш бізнес, доводилося занурювати їх в нюанси та специфіку і тоді вже вони розуміли, що це реальна можливість успішно відкрити нову справу.

Не обійшлося без тривоги, це вже, на жаль, невід'ємний атрибут нашого життя, але навіть тут не обійшлося без позитиву, це зайвий раз нагадало всім присутнім, що не зважаючи ні на що саме зараз, доки хтось боїться - ми обираємо діяти.

Під кінець виставки ми вже мали потенційних партнерів заряджених увійти у нову справу, а вже сьогодні навіть один підписаний договір про відкриття нового клубу у Києві! Цей день відповів на головне питання, чи є інтерес до нашої справи, тепер ми точно знаємо - є. Скоро ми опублікуємо ще більше гарних новин, а поки ми приступаємо до підбору нової локації для нашого партнера.

До зустрічі у CYBERION!