Відкриття кіберспортивного клубу Cyberion на Троєщині
🚀 Геймери Троєщини, увага!
Раді повідомити про відкриття нового кіберспортивного клубу Cyberion у вашому районі! Відтепер у вас є місце, де можна поринути в захоплюючий світ ігор і змагань.
📍Оноре де Бальзака, 66
🚀 Геймери Троєщини, увага!
Раді повідомити про відкриття нового кіберспортивного клубу Cyberion у вашому районі! Відтепер у вас є місце, де можна поринути в захоплюючий світ ігор і змагань.
📍Оноре де Бальзака, 66