DOTA 2 5X5
TEAM MIX
9 000
дата проведення: 03.06 12:00

ВАЖЛИВО!
 • РЕЄСТРАЦІЯ ПРОХОДИТЬ ЗАВЧАСНО. НЕ РЕКОМЕНДУЄМО РЕЄСТРУВАТИСЯ У ДЕНЬ ТУРНІРУ
 • ДЛЯ УЧАСТІ У ТУРНІРІ ОБОВ’ЯЗКОВО БРОНЮВАТИ ПК ЗАЗДАЛЕГІДЬ
 • УЧАСНИКИ ОДНІЄЇ КОМАНДИ МОЖУТЬ ПЕРЕБУВАТИ У РІЗНИХ КЛУБАХ ЛІГИ КОЛО
 • ДЛЯ УЧАСТI ПОТРIБНО ДОДАТИ В FACEIT ДРУГА ЗА НIКОМ “SE7ENTE1EN” ВIН ЗАПРОПОНУЄ‎ ВАМ ЧЛЕНСТВО В КОМАНДI З ЯКОЮ ВИ БУДЕТЕ ДО КIНЦЯ ТУРНIРУ.
ПОВНИЙ РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ
РОЗПОДІЛ ПРИЗОВОГО ФОНДУ, ДАТА, МІСЦЕ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

DOTA 2 5x5 TEAM MIX
Дата проведення: 03.06 12:00
Призовий пул:
1 місце – 3000 ₴ + 1000 ₴ на тренування
2 місце – 1800 ₴ + 1200 ₴ на тренування
3 місце – 600 ₴ + 400 ₴ на тренування
4 місце – 600 ₴ + 400 ₴ на тренування.

Форма для реєстрації

Посилання на турнір у FACEIT

Наші клуби та арениКОРОТКИЙ ГАЙД ТУРНІРУ:

 1. Тобі знадобиться для зв'язку з Адміністрацією під час проведення Турніру вступити до чату Discord за посиланням: https://discord.gg/x8U6AQwQwx канал #DOTA2
 2. Обов’язково зарееструй команду/учасника за посиланням, ти можеш обрати будь-який клуб/арену учасника Ліги КОЛО та грати турнір де тобі зручно:
 3. Зареєструйся на турнір у FACEIT за посиланням.
 4. В день турніру необхідно прийти до обраного вами клубу о 11:35.
 5. Підтверди свою реєстрацію у адміністратора назвавши назву своєї команди або свій нік!
 6. Підтверди свою реєстрацію в FACEIT.
 7. Поповнюй свій баланс на 3 години і займай ігрове місце, налаштовуйся, заходь до чату Discord та будь готовий до початку турніру!
 8. Для участi потрiбно додати в FACEIT друга за НIКОМ “Se7ente1en” Вiн запропонує‎ вам членство в командi з якою ви будете до кiнця турнiру.

Звертаємо вашу увагу, що ми настійно рекомендуємо бронювати ПК для участі в турнірі у вашому клубі заздалегідь!
Учасники однієї команди можуть перебувати у різних клубах ліги КОЛО!

Наші клуби та арениДЕТАЛЬНИЙ РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ:

1. Загальні положення:
1.1. Усі Учасники Турніру зобов'язані ознайомитися з цими Правилами.
1.2. Беручи участь у Турнірі, Учасники підтверджують, що ознайомилися з Правилами, повністю та беззастережно їх приймають та зобов'язуються виконувати. Учасник не має права посилатися на незнання правил як на підставу звільнення від відповідальності їх порушення.
1.3. З метою забезпечення чесної гри Організатор залишає за собою право змінювати, доповнювати та коригувати Правила під час Турніру у будь-який час та на свій розсуд без додаткового повідомлення Учасників. Участь у Турнірі після зміни Правил означає повну та беззастережну згоду Учасника із внесеними змінами.
1.4. У разі виникнення спірних ситуацій чи ситуацій, не описаних у цих Правилах, остаточне рішення залишається за Адміністрацією Турніру та оскарженню не підлягає.

2. Обов'язки Команд (Учасників):
2.1. Кожна команда учасник зобов'язана вступити у турнір командою/учасником.
Якщо команда цього не зробила за 15 хвилин до початку турніру за, така команда/учасник отримує технічну поразку.
2.2. Гравцем на турнірі може бути лише користувач мережі комп'ютерних клубів TRAFFIC та CYBERION!
Кількість місць у кожному клубі суворо обмежена виділеним на турнір кількістю ПК. Рекомендується заздалегідь дзвонити до клубу та забронювати місця на турнір. Кожна команда має своєчасно прийти до клубу, сплатити ігровий час (Рекомендуємо внести суму рівну вартості пакета 3 годин до каси живими грошима, але мінімальний платіж для участі у турнірі складає вартість пакету 3 години, якщо тривалість турніру складе більш ніж 3 годин, весь час за межами пакету буде компенсований) , зайняти ігрове місце та підготуватися до початку турніру.
Команда/учасник, яка не прийшла своєчасно, зобов'язана розпочати матч за тих умов, у яких вона перебуває. Усі проблеми, пов'язані з комп'ютерами, повинні вирішуватися до початку турніру.
Кожному гравцеві Рекомендуємо сплатити реальними грошима пакет 3 годин (сплатити в касу суму = вартість пакета 3 годин).
2.3. Кожна Команда/Учасник зобов'язана неухильно дотримуватися Правил.
2.4. Кожна Команда/Учасник може здійснювати запис Матчів лише дотримуючись обмежень, передбачених цими Правилами.
2.5. Порушення Правил караються технічною поразкою у Матчі, залежно від типу порушення. Інший вид відповідальності можна визначити Адміністрацією з урахуванням тяжкості допущеного порушення.
2.6. У разі, якщо Команда-суперник вчинила та не визнає порушення Правил, інша Команда має зв'язатися з Адміністрацією Турніру.
Кожна Команда/Учасник турніру має знайти свою кімнату матчу, на сайті Faceit, та зайти до неї. Саме в кімнаті вашого матчу буде IP для підключення до гри.
Кожен гравець зобов'язаний зайти з того steam-акаунту, який прив'язаний до їх FACEIT, інакше він не зможе зайти в гру, і команді буде присуджено технічну поразку. Команди, які некоректно пройшли реєстрацію, будуть видалені з турніру.

3. Основні положення:
3.1. Весь зв'язок з організаторами та суддями турніру у турнірний день проходить через наш сервер у дискорді: https://discord.gg/x8U6AQwQwx
Канал: #dota 2
У разі проблем, якщо від вашої команди (від вас) не буде відповіді протягом 5 хвилин, ви отримуєте технічну поразку.
Максимальна кількість Команд/Учасників: 128
3.3. Команді/Учаснику, якій не з'явилися на Матч протягом 15 хвилин після старту турнірного раунду, зараховується технічна поразка учаснику.
3.4. Турнір проходить у форматі: Single Elimination
3.5. Мінімальна кількість Команд/Учасників для проведення турніру 8/40.
3.6. Ігровий мод: 5x5 Captain Mod

4. Призовий фонд: 9 000 гривень.
4.1. Кожна Команда/Учасник має право отримати лише один приз. Це, зокрема, означає, що одна й та сама Команда не може зайняти перше і друге місця, а також отримати кілька призів з будь-яких інших підстав.
4.2. Кожен приз призначається Команді, яка має право на його отримання. Окремі Учасники Турніру не мають права претендувати або вимагати видачі їм призів. Розподіл суми призу між Учасниками Команди здійснюється Учасниками Команди самостійно, без залучення Адміністрації та/або Організатора. Організатор та Адміністрація не приймають претензій та не розглядають спорів у зв'язку з розподілом суми призу між Учасниками Команди.
4.3. Виплата призової суми здійснюється лише одному Учаснику Команди. Зобов'язання Організатора з виплати призової суми вважатиметься виконаним належним чином з моменту надання банку доручення про перерахування призової суми відповідно до реквізитів Учасника Команди, заявленого до участі відповідно до цих правил та за умови надання необхідних документів Організатору таким Учасником Команди, яка має право призову суму.

5. Контакти із суперником:
5.1. Для зв'язку з опонентом на Турнірі можна використовувати внутрішній чат Ігри в ігровому клієнті Steam, чат Матчу на FACEIT або текстовий канал "#dota2" на сервері у Discord.
Безстрокове посилання для запрошення: https://discord.gg/x8U6AQwQwx
5.2. За образу та негативні висловлювання в адрес Учасників, Адміністрації та/або Організатора Учасник може отримати дискваліфікацію в Турнірі або будь-яке інше покарання, яке визначається адміністрацією самостійно.
5.3. Проведення Турніру може бути призупинено та/або припинено Організатором у будь-який час на свій розсуд без пояснення причин.

6. Додаткові положення
6.1. Учасники та Команди, що беруть участь у Турнірі, підтверджують надання Організатору на строк дії виключного права простої ліцензії на використання їх результатів інтелектуальної діяльності (у тому числі, але не виключно, зображень, нікнеймів та ін.), а також підтверджують надання Організатору дозволу на використання інформації про видачу призових сум, факт їхньої участі в Турнірі, висвітлення їхньої участі в Турнірі, з метою подальшого використання Організатором, будь-яким нині існуючим чи виникаючим у майбутньому способом на вибір Організатора, та просування товарів, робіт та послуг, що надаються та/або виробляються Організатором, з правом субліцензування наданого права та без виплати учасникам за цю винагороду у будь-якій формі. Надані ліцензії та дозвіл діють на території всього світу.
6.2. Організатор не несе відповідальності за будь-які витрати чи збитки перед учасниками Турніру.